CFM Teknik çevre dostu teknoloji sektöründe endüstriyel havalandırma filtrasyonu, noktasal lokal duman ve toz emiş hizmeti sağlayan köklü firmalardan biridir. Ürünlerimiz ve sistemlerimiz endüstriyel üretimin çevreye etkisini azaltmaya, güvenli ve temiz çalışma ortamları oluşturmaya ve üretim verimliliğini arttırmaya yöneliktir. Bu doğrultu da firmamız hem ülkemize hem de dünyaya birçok hizmet vermektedir.

Uzun yıllar boyunca imalat sektöründe binlerce projenin altına imzasını atmış uzman mühendis kadromuz, 2015 yılında aynı çatı altında birleşerek tüm tecrübesini ve güvenini CFM Teknik çatısı altında birleştirmiştir.

Firmamız müşterileri tarafından duman ve tozlarla karşılaşılan sorunlara aşağıda bulunan çözüm yöntemlerini sunmaktadır. Bunlar;

  • Ekoverimlilik açısından müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sağlamak.
  • Çalışanların rahat nefes alıp verebileceği verimli bir ortamı müşterilerimizle buluşturmak.
  • Çalışma ortamında maruz kalınan kirli havayı ortadan kaldırmak.
  • Sağlık açısından yaşanan sorunları takip ederek bu sorunlara etkin çözümleri sunmak.
  • Son teknoloji harikası olan ürünleri uygun fiyatlarla pazarlamak.
  • Ortamdaki üretimi ve verimliliği üst safhaya çıkartmak.
  • Firmaların bakım maliyetlerinin azalmasına yardımcı olmak.


CFM Teknik iş sahanızı havalandırmada Akrobat Kollar, Mobil Filtre Üniteleri, Kaynak Dumanı Emiş Sistemleri, Toz Toplama Filtre Üniteleri, Egzoz Dumanı Emiş Sistemleri, Sigara İçme Kabinleri, ATEX direktiflerine uygun Ex-Proof Havalandırma Ekipmanlarını sizlerle buluşturmaktadır. Firmamız yaptığı bu çalışmalarla Endüstriyel Havalandırma segmentinde Avrupa pazarında lider bir firma olan ve 200 çalışan personeli bulunan KLIMAWENT S.A Firmasının Türkiye Distribütörlüğünü almıştır.

Firmamız Avrupa Standartlarında ve oldukça verimli olan hava filtreleri, filtre cihazları gibi ürünlerini yaşanan toz yakalayamama, basınç kaybı ve yangın gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır. Ortadan kalkan bu sorunlar ortamı daha verimli bir hale sokacaktır. Sizlerde bu verimlilikten faydalanmak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Sektöründe öncü olan uzman mühendislerimiz sizlere hizmet ve destek vermekten mutluluk duyacaktır.