Neden Yağ Dumanı Emiş Sistemleri Kullanılmalıdır?

İnsan sağlığını korumak ve yağdan tasarruf etmek için kullanılabilir.

Bazı yağ dumanı emiş sistemleri kullanılan yağı filtreliyerek yağı tekrar kullanılanılabilir hale getirme özelliğine sahiptir. Bu sayede yağa harcadığınız masraf yarıya düşecektir.

Makinelerinizin ömrünü uzatır:

  Yağ dumanı temizlenmediği takdirde makinelerde yapışkan bir tortu bırakır ve  bu tortu hem insan sağlığı için hem makinenin ömrü için zararlıdır.

Tortu zamanla makinenin işleyişini bozar ve onu kullanılmaz hale getirir.

Neden bizi seçmelisiniz?

Taşınabilir Fan:

Kapalı alanlarda veya standart havalandırma donanımlarının ulaşamadığı yerlerde kullanmak üzere tasarlanmış modellerimiz mevcuttur. Depolarda ya da çok yüksekte bulunan boru veya çelik yapılar bu gibi durumlara örnektir. Taşınabilir fanlar esnek duman emme ve tahliye hortumları ile birlikte kullanılabilir.

Esnek Hortumlar:

Bu esnek yağ dumanı emiş hortumu sentetik malzemeden yapılmış olup dış yüzeyleri metal bir spiral ile güçlendirilmiştir. Emme hortumu standart olarak manyetik taban ile sabitlenmiş bir emme nozulu ile donatılmıştır. Bu hortum kaynak dumanı temizleyicisini kaynak alanına yaklaştırmak için kullanılır. Emme hortumunun biri taşınabilir fanlı diğeri ise mobil tip üniteler için olmak üzere iki farklı tipi vardır. Hortumlar özel bağlantı parçaları ile birleştirilebilir.

Dışı metal spiral ile güçlendirilmiş aşınmaya dayanıklı sentetik gövdeye sahiptir.

Emme hortumu manyetik tabanlı emme nozulu vardır. İki adet hortum kelepçesi içermektedir.