Yağ dumanı emiş cihazları genellikle yağ dumanı emisyonu yapmak üzere tasarlanmış bir üründür. CNC gibi makinelerden açığa çıkan dumanları ve buharları yakalamada iyi bir teknolojiye sahip olan bu ürün atölyelerin hava dengesini sağlaması için tercih edilmektedir. Bunun için endüstri ve fabrika gibi sektörde faaliyetlerini yürüten firma yetkilileri bu tür ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Böylelikle çalışma ortamlarında hava kalitesinde artış yaşanacaktır.

Yağ Dumanı Emici Sistemlerin Yararları

  • Buharların çekilmemesi sonucunda personellerde oluşan sağlık problemleri ortadan kalkacaktır.
  • Üretimdeki verimlilik de artış yaşanacaktır.
  • Etrafın kirli olması sorunu ortadan kalkacaktır.
  • Çalışma alanında buhardan dolayı oluşan kayganlık sorunu azalacaktır.
  • Buharların sık çıkması sonucu oluşan çevre kirliliği ortadan kalkacaktır.
  • Makinelerde tortu yüzünden oluşan performans düşüklüğüne son verilecektir.
  • Tortunun sonucunda getirdiği bakım maliyetleri ortadan kalkacaktır.
  • Ortam çalışmaya elverişli bir hale gelecektir.

Yağ Dumanı Emici Sistemlerin Kullanım Alanları

Yağ dumanı emiş sistemlerinin birçok sektörde kullanımı mevcuttur. Bu sektörlerin başında endüstri ve atölyeler geliyor. Bu alanların yanı sıra CNC gibi duman çıkaran makinelerin olduğu ortamlarda da bu sistem oldukça sık kullanılmaktadır. Ürünün bu kadar çok kullanılmasındaki başlıca neden dumanı çekmede oldukça iyi olmasıdır. Çekilen kirli buharlar yerini temiz bir ortama bırakacağından dolayı ortam çalışmaya daha elverişli olacaktır. Böylelikle yapılan işin kalitesi de artacaktır.

CFM Teknik Yağ Dumanı Emme Cihazları

Yağ dumanını emmede kullanıcılarına hizmet vermekte olan firmamız 2015 yılında sektördeki tüm tecrübeli elemanları tek bir çatı altında birleştirerek kullanıcılarına hizmet vermektedir. İsmi yeni geçmişi köklü olan firmamız ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Bu ürünler yağ dumanı ve dumanı emmede oldukça etkili cihazlardır. Bu cihazlara sizlerde sahip olup başınızın belası durumunda olan buhar ve dumanları ortadan kaldırabilirsiniz. Ortadan kalkan dumanlar sonucunda işyeriniz daha temiz ve verimli bir hale gelecektir. Buda aynı şekilde işlerinize yansıyacaktır.