Üretim sistemlerinde, bileşenlerde ve konveyör hatlarında temizleme işlemini hızlandırmak için toz emme sistemleri kullanmalısınız. Bu sayede iş ortamınızda iş gücünü etkileyen toz miktarını azaltabilirsiniz. Toz ve duman emiş sistemini doğrudan üretim sürecine entegre ederek, iş süreçlerinin verimliliğini artırır ve aynı zamanda çalışma koşullarını iyileştirebilirsiniz. 

Bu sayede toz emme sistemleri çalışanlarınızın performansını iyileştirir, zamandan ve maliyetlerden tasarruf sağlar. 

Özel zorluklar için akıllı çözümler

Firmamızda, her türden tozu vakumlama cihazlarında uzmanlaşmaktayız. En iyi, zehirli ve patlayıcı tozlar bile hava ve yüzeyden güvenilir bir şekilde çıkarılır. Bu nedenle,  özellikle ince tozun vakumlanması için yan kanallı kompresör ve kendi kendini temizleyen hortum filtreli çok güçlü bir elektrikli vakum cihazı geliştirdik.

 Bu mobil cihaz, büyük, düzgün çalışan silindirlerde kolaylıkla toz emme için hareket ettirilebilir. Bir ön ayırıcı ile kombine edilmiş ince bir tozlu elektrikli süpürge takılması, temizlik sürelerini belirgin şekilde azaltır ve önemli ölçüde daha temiz çalışma koşulları yaratır. 

Her ihtiyaç için doğru cihaz

Toz emme sistemleri için her türlü ticari ve endüstriye özel çözümler sunuyoruz: Küçük tozlu elektrikli süpürgelerden, yüksek güç ve minimum alan ihtiyacı, özellikle arzularınızı karşılamak için tasarladığımız toz emme sistemlerine ihtiyaç duyar.