Duman ve Toz Emiş

Kompakt ama yüksek performanslı toz toplayıcılarına sahibiz.

Kolay monte “ duman ve toz emiş” edilebilen ve taşınabilen büyük çöp torbası seti ile donatılabilir. Bu toz toplama sistemi standart olarak bir M sınıfı kartuş filtresi veya isteğe bağlı bir H sınıfı filtre seti ile donatılmıştır.

Güvenli, tozsuz ve mükemmel temiz iş alanı için, mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için eksiksiz bir sarf malzemeleri ve isteğe bağlı ürünler tasarlamıştır. Toz toplayıcınız.

 

KULLANICI DOSTU

Fren sistemli sağlam tekerlekler sayesinde manevra ve taşıma kolaylığı. Kullanıcı dostu tasarım, hortumu sadece toz toplayıcıya bağlayın ve gitmeye hazırsınız.

 

GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI

Her duman ve toz emiş bir endüstriyel toz toplayıcıya bağlanmalıdır. Bu, tozsuz çalışabilmeniz ve güvenli bir çalışma ortamı yaratabileceğiniz anlamına gelir.

 

AĞIR GÜNLÜK ÇALIŞMA İÇİN

Büyük toz toplayıcı serimiz özellikle geniş yüzey hazırlama makinelerimize bağlanacak şekilde üretilmiştir. Büyük makinelerle çalışmak daha fazla tozun oluşması anlamına gelir. Bu toz toplayıcıların yüksek emiş gücü, filtre seçenekleri ve büyük toz haznesi / torbası kapasitesi, tüm tozların güvenli bir şekilde toplandığından emin olur.

 

SÜREKLİ ÇALIŞMA

Herhangi bir başarılı iş için sınırlı kesinti şarttır. Büyük toz toplama sistemlerimiz, makine kullanılmakta iken toz haznesini / torbasını değiştirmenize izin verir.

 

AYRI FİLTRELİ VE KOMPRESÖR

Fan ve kompresörler ayrı olarak açılıp kapatılabilir, bu da fan ünitesini çalıştırmak zorunda kalmadan filtrelerin daha etkili bir şekilde temizlenmesini sağlar.

 

YEŞİL TEKNOLOJİ

Toz toplayıcılarımız, diğer makinelerimiz gibi, hiçbir kimyasal madde kullanmamakta veya değerli içme suyunu tüketmemektedir.